Život u moře
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 101,5 cm, výška: 71 cm, rámování: 81,5 x 112,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2023 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč