362. Jiří z Poděbrad
signováno a datováno vpravo uprostřed, rám poškozen, zaskleno.
Technika: perokresba na kartonu, datace: 1939
Šířka: 33 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 51 x 37 cm
Konec dražby: 11.05.2020 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč