364. Konvolut 21ks
Značeno a číslováno, paspartováno, zaskleno
Technika: mědirytina
Šířka: 21 cm, výška: 14 cm, rámování: 27 x 34 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč