Cesta polem

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 62 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč