37. Dáma v bílém/portrét muže
Rámováno, oboustranná malba, krakelováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč