37. Dům u potůčku
Rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 55 cm, rámování: 66 x 71 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |