37. Lesní interiér

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 55 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:18 SEČ

Zbývá: 11d 14h 26m 35s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč