Lesní interiér

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 55 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč