37. Máří Magdaléna a Ježíš Kristus, párové obrazy
zaskleno, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč