37. Osamělý jezdec ve stylu Věšína

malba ve stylu Jaroslava Věšína, signatura nenalezena, původní zaclacený blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 55,5 cm, výška: 71 cm, rámování: 72 x 87 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 26.09.2017 18:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč