37. Vzpomínka na zesnulé
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 71,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 55 x 81,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč