37. Zátiší
signatura vpravo dole J.H, odborně vyčištěno, původní blondel rám
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x41 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 06.11.2018 18:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč