38. Rybářské lodě
Rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 74 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč