38. Smutek
signováno vpravo dole, pod kresbou tužkou anotace v azbuce, zaskleno
Technika: perokresba
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 31 x 23,5 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč