38. Zasloužený odpočinek
Rámováno, na reversu štítek Britské ´Royal Academy´
Technika: olej na malířské desce, datace: 19. století
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč