380. Zátiší s jablky
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1918
Šířka: 52 cm, výška: 32 cm, rámování: 51 x 70 cm
Konec dražby: 23.04.2023 18:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč