383. Nezdvořák
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Šířka: 16 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 51 x 40 cm
Konec dražby: 23.04.2023 18:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč