39. Domy
neurčený autor, nápisy azbukou
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55,5 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 67 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 07.12.2017 18:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč