39. Drážďanská miniatura
Oválná miniatura s mosazným rámačkem vsazená do zdobeného kostěného rámu
Technika: kvaš
Šířka: 7 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 15 x 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč