39. Hlava dívky s cigaretou
signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1965
Šířka: 47 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 64 cm
Konec dražby: 12.12.2018 18:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč