Koně táhnoucí vůz z pláže
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 78,5 x 108
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč