Košík s houbami

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 44 cm, rámování: 57 x 73 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč