Kytice ve váze
zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 33 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 72,5 x 54,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč