Lodě na moři
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 64 x 114
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 13.09.2023 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč