39. Nerudova ulice
uhel na kartonu, signováno nečitelně vpravo dole, paspartováno 40,5 cm x 31,5 cm
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: volně
Konec dražby: 11.04.2018 18:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč