Rybáři
Rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 61 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč