39. Vzpomínka na přátelé
Signováno vpravo dole, autorský dopisek vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 74 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 18.05.2021 20:28 SELČ
Dosažená cena: 801 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (5)
částka | příhoz |