39. Vzpomínka na přátelé

Signováno vpravo dole, autorský dopisek vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 74 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 18.05.2021 20:28 SELČ

Dosažená cena: 801 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
801 Kč18.5.2021 20:23:11
601 Kč18.5.2021 10:05:40
401 Kč12.5.2021 23:40:47
201 Kč14.4.2021 12:36:17
1 Kč27.3.2021 08:55:05