4. Batalion
Neurčený autor, signováno vpravo dole tužkou
Technika: dřevoryt na kartonu, materiál: karton
Šířka: 28 cm, výška: 32 cm, rámování: 56 x 52 cm
Konec dražby: 09.11.2020 20:08 SEČ
Dosažená cena: 650 Kč
Vyvolávací cena: 450 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
650 Kč | 9.11.2020 20:03:39 |
450 Kč | 9.11.2020 13:34:24 |