Italská riviera
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kvaš
Šířka: 27 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 63 x 44,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč