4. Krajiny - konvolut 3 obrazů

Signováno a datováno vpravo dole nečitelně, 2x pastel na kartonu, 1x tempera na kartonu
Technika: pastel na kartonu, datace: 1967
Šířka: 46 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 15.09.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
500 Kč9.9.2020 20:20:50