4. Mandlovníky u cesty
signováno vpravo dole, rámováno, na napínací rámu přípis místa Avignon
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč