4. Mašek - Podzimní nálada

signováno a datováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1957
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 71 cm

Konec dražby: 10.09.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 000 Kč9.9.2020 20:12:42