4. Pasáček koz

signováno vlevo dole nečitelně, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 25 cm, výška: 15 cm, rámování: 27,5 37 cm

Konec dražby: 10.04.2018 18:11

Dosažená cena: 7 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (26)

částkapříhoz
7 600 Kč10.4.2018 18:06:13
7 100 Kč10.4.2018 17:27:27
6 600 Kč10.4.2018 11:58:28 (limit 10.4.2018 02:38:07)
6 500 Kč10.4.2018 11:58:28 (limit 10.4.2018 11:58:28)
5 000 Kč10.4.2018 11:02:37 (limit 10.4.2018 02:38:07)
4 900 Kč10.4.2018 11:02:37
4 800 Kč10.4.2018 11:02:34 (limit 10.4.2018 02:38:07)
4 700 Kč10.4.2018 11:02:34
4 600 Kč10.4.2018 10:59:27 (limit 10.4.2018 02:38:07)
4 500 Kč10.4.2018 10:59:27
4 400 Kč10.4.2018 10:59:22 (limit 10.4.2018 02:38:07)
4 300 Kč10.4.2018 10:59:22
4 200 Kč10.4.2018 02:38:07 (limit 10.4.2018 02:38:07)
4 100 Kč9.4.2018 18:49:34
4 000 Kč8.4.2018 19:42:29