Po zámeckých schodech

rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 59 cm, rámování: 82 x 90 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč