Rybář v romantické krajině

rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 33 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 28 x 37 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč