Rybáři na břehu

Signováno vlevo dole monogram JMO, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1834
Šířka: 37,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 57 x 50 cm

Konec dražby: 11.01.2021 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 600 Kč