Rybáři u pobřeží

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 400 Kč