4. Sedící akt

akademická malba první poloviny minulého století, signatura nenalezena. Obraz pochází z pozůstalosti po fotografovi Langhansovi, původní řezaný zlacený rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 61 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 12.06.2018 19:08

Aktuální cena: 1 900 Kč

Zbývá: 18d 2h 27m 40s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč