4. Sedící akt

akademická malba první poloviny minulého století, signatura nenalezena. Obraz pochází z pozůstalosti po fotografovi Langhansovi, původní řezaný zlacený rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 61 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 12.06.2018 19:09

Dosažená cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (10)

částkapříhoz
5 500 Kč12.6.2018 19:04:38 (limit 12.6.2018 19:04:38)
5 000 Kč12.6.2018 19:04:38 (limit 11.6.2018 19:35:16)
2 600 Kč12.6.2018 18:36:08 (limit 11.6.2018 19:35:16)
2 500 Kč12.6.2018 18:36:08
2 400 Kč12.6.2018 13:04:45 (limit 11.6.2018 19:35:16)
2 300 Kč12.6.2018 13:04:44
2 200 Kč11.6.2018 00:20:14
2 100 Kč10.6.2018 23:23:01
2 000 Kč3.6.2018 21:12:55
1 900 Kč27.5.2018 20:45:01