4. Sedící dívka
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 70 x 59 cm
Konec dražby: 31.10.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč