4. U potoka

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:01 SEČ

Zbývá: 11d 3h 54m 17s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč