40. Konvolut skic květin

4 kusy skicy kresbou na kartonu, nesignováno, na jedné skice datace 1898
Technika: kresba na kartonu, datace: 1898
Šířka: 11 cm, výška: 13 cm, rámování: volně v paspartě

Konec dražby: 11.04.2018 18:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč