Krávy u jezera
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 43,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 63,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč