Město za polem
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, datace: 1950
Šířka: 41,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 55,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč