Odplouvající lodě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 79,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 80 x 100
Konec dražby: 23.11.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč