40. Plachetnice
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč