V ulicích města

Monogramováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč