40. V ulicích města
Monogramováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč