40. Zátiší s ovocem
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 75 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč