40. Znásilnění
Signováno vpravo dole, paspartováno, papír mírně zvlněn
Technika: kvaš
Šířka: 17,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 31 x 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: 601 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (4)
částka | příhoz |