40. Znásilnění

Signováno vpravo dole, paspartováno, papír mírně zvlněn
Technika: kvaš
Šířka: 17,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 31 x 24 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:26 SELČ

Dosažená cena: 601 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (4)

částkapříhoz
601 Kč4.5.2021 08:51:54
401 Kč2.4.2021 20:58:05
201 Kč27.3.2021 18:52:38
1 Kč26.3.2021 15:11:29