41. Břízy u rybníka
Sigonováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 64,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 56 x 70,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: 601 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (4)
částka | příhoz |