41. Dívka s loutnou
rámováno v nepůvodním rámu, na reversu značka výrobce potřeb pro malíře D & Gie
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 33 x 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč