Krajina
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 19 cm, rámování: 35,5 x 46
Konec dražby: 10.07.2023 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč